Profesionální žebřík 3x16 hliníkový, 3-dílný, pracovní výška až 11,17 m, FISTAR

Kód: ZEBRIK3X16DRABESTP
18 050 Kč –16 %
Profesionální žebřík 3x16 hliníkový, 3-dílný, pracovní výška až 11,17 m, FISTAR
18 050 Kč –16 % 15 050 Kč 12 438 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

ZARUKA01-NEW

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální žebřík 3x16 hliníkový, 3-dílný, pracovní výška až 11,17 m, FISTAR + HÁK V BALENÍ ZDARMA!

FISTAR jsou certifikované žebříky a lešení nejvyšší kvality. Firma FISTAR je jednou z předních společností v oboru - poskytujeme profesionální a bezpečné vybevení pro práci ve výškách.

Multifunkční třídílný žebřík - každý díl s 16 příčkami.

Žebřík s všestranným využitím, který se osvědčí při každodenní práci v místnosti i mimo ni. Je to nepostradatelný nástroj používaný při renovačních a jiných pracích v domácnostech.

Hliníkový žebřík má vroubkované příčky a speciální protiskluzové patky, které zajišťují stabilitu i na nerovném terénu a lezení po žebříku je bezpečné.

Hliníková konstrukce je velmi lehká a řada pozinkovaných ocelových součástí zvyšuje odolnost žebříku. Ocelové komponenty jsou chráněny proti nepříznivým povětrnostním podmínkám robustním zinkovým povlakem.

Pohodlné rozkládání a skládání žebříku zajišťují inovativní kolejnice a dorazy jednotlivých segmentů.

Stabilizační podesta je součástí dodávky!

Žebřík FISTAR je multifunkční žebřík 3 v 1 - zakoupením jednoho žebříku získáte tři žebříky: jednoduchý žebřík, výsuvný žebřík a volně stojící žebřík s prodlouženým třetím dílem!

3173

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

 • Materiál : hliník
 • Počet příček: 3x16
 • Boční profil základní díl: 60x20 [mm]
 • Boční profil přídavné díly: 50x20 [mm]
 • Profil příčky: 25x25 [mm]
 • Profil stabilizátoru: 40x20x1200 [mm]
 • Maximální nosnost: 150 [kg]
 • Hmotnost: 34  [kg]
 • Rozměry pro přepravu: 46 x 246 x 15,5 [cm]
 • Norma: EN-131

3158-3

 • Protiskluzové kryty jsou připevněny k bočnímu profilu pomocí upínacího systému. Speciální konstrukce krytů s drážkami po celé styčné ploše zabraňuje nežádoucímu sklouznutí žebříku při práci. Patky jsou velmi pevné, odolávají vysokému zatížení, zajišťují bezpečné umístění a v případě potřeby je možné je vyměnit.
 • Žebřík se rozkládá velmi rychle a snadno díky vodicí liště v horní části žebříku. Speciální dorazy hladce vedou díly žebříku při rozkládání. Polyamidové kluzáky a odolné držáky vodicích lišt zajišťují bezproblémové umístění žebříku do požadované polohy.
 • Žebřík lze rozdělit do tří poloh: stojící, volně stojící a výsuvný (3v1!).
 • Drážkované příčky zajišťují stabilitu i na nerovném terénu a výstup po žebříku je bezpečný.
 • Splňuje evropskou normu EN 131

3155-4

 

Příčky žebříku jsou pro vysokou přesnost opatřeny protiskluzovými drážkami, které se neopotřebovávají a prakticky slouží jako protiskluzový povrch při výstupu po žebříku.

 1. Příčky jsou lisovány do bočního profilu - zaručení pevného spoje!
 2. Protiskluzové stabilizační patky jsou upevněny pevnými sponami, takže nemohou sklouznout nebo spadnout ze stabilizačních patek, např. při práci. Nohy mají drážky, které zaručují stabilitu a bezpečné umístění konstrukce i na nerovném povrchu. Díky vhodně zvolené délce stabilizační podesty - 1200 [mm] - se žebřík při práci nekýve a zajišťuje stabilitu!
 3. Stabilizační tyč o rozměrech 40 x 20 [mm] se montuje pouze pomocí šroubů, aby se žebřík během používání nekýval a stál pevně na zemi.

3155-6

 1. Černě zbarvené patky chrání žebřík během používání a při použití jako samostatný žebřík zajišťují nejlepší ochranu opěrné plochy, např. fasády budovy. Patky ze speciálně vybrané plastové směsi zajišťují odolné zakončení dílů žebříků a v případě poškození je lze vyměnit.
 2. Ergonomické boční profily s hladkým povrchem 60 x 20 a 50 x 20 [mm]
 3. Silná vodítka zajišťují správnou polohu žebříku - snadné a rychlé rozložení žebříku
 4. Příčky připevněné ke kolejnicím technologií silného lisování. V současné době se jedná o nejbezpečnější způsob spojování příček žebříku, a to díky vysoké pevnosti krimpovacího materiálu - pevnému spojení prvků. Inovativní technologie lisování za studena je velmi silná a neoslabuje materiál.
 5. Černé pásy mezi segmenty zajišťují správné rozestupy žebříku. Připevnění k profilu pomocí silného nýtu.
 6. Stabilizační tyč se montuje pouze pomocí šroubů - rychlé a bezpečné řešení
 7. Protiskluzové stabilizační nožičky zaručují stabilitu a bezpečné stání i na nerovném povrchu. Velmi robustní - zajišťuje stabilitu i při maximálním zatížení žebříku.
 8. Robustní západky a automatické blokovací mechanismy zajišťují žebříkové díly ve vysunuté poloze. Pohodlné díky automatickému zajištění příčky při vysunutí žebříku. Zajišťuje úplnou stabilitu žebříku ve zvolené poloze.
 9. Protiskluzové nožičky zajišťují stabilitu a bezpečné umístění konstrukce i na nerovném povrchu. Velmi odolné - zajišťují stabilitu při maximálním zatížení žebříku.

3155-2

 

 

Záchytné háčky a automatické zamykání

Západky umožňují postavit žebřík do vzpřímené/volné polohy v různých výškách (na různých příčkách). Úchyty se "chytají" za příčku širšího dílu. Další úlohou záchytných háčků je jeho automatický provoz. Automatický blokovací mechanismus rychle uzamkne segmenty žebříku v požadované poloze (žebřík se během přepravy nemohou nijak pohybovat!).

3155

 

STABILIZÁTOR - rychlá montáž!

Stabilizační tyč zvětšuje plochu žebříku, takže je velmi stabilní. Montáž stabilizační tyče je velmi jednoduchá a rychlá díky použití montážních šroubů (žádné další plastové díly, které se rychle kazí). Průřez stabilizační tyče žebříku a její délka byly speciálně navrženy konstrukčním týmem. Četné studie a zkoušky v laboratoři potvrdily stabilitu konstrukce s navrženým stabilizátorem. Každý model žebříku má vhodně zvolený stabilizátor podle normy EN131.

3155-3

Hák v balení ZDARMA!

WhatsApp Image 2022-04-28 at 15.01.12

A Pracovní výška A [mm] 7810
B Výška k plošině [mm] 5810
C Šířka [mm] 480
D Délka žebříku [mm] 7490
G Šířka při složení [mm] 220
A2 Pracovní výška [mm]
B2 Výška k plošině pro Α 75° [mm] 3360
D2 Transportní délka [mm] 4310
A3 Pracovní výška [mm] 11170
B3 Výška k plošině A 75° [mm] 9170
D3 Délka žebříku [mm] 10410

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HLINÍKOVÉ ŽEBŘÍKY TŘÍDÍLNÉ
Záruka: 7 let
productType: ladder
Šířka žebříku [mm]: 480
Maximální nosnost [kg]: 150
Počet příček: 3x16
Hmotnost [kg]: 34
Materiál konstrukce: hliník
Pracovní výška [mm]: 11170
Transportní délka [mm]: 4310

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: